Ne Dediler

Teşekkürler!

Zuhal ile yıllardır çalışıyoruz. Zuhal gördüğüm en akıllı, cesur, fütürist, girişimci ve çalışkan kadınlardan biri. Bir başarı hikayesi. Üstelik de anne. Çok duyarlı bir eş. Abartmıyor, nazik olayım, destek çıkayım diye süsleyerek yazmıyorum. Hatta eksik bile anlatıyor olabilirim. İyi ki böyle insanlar, kadınlar var dediğim, tanıdığım için kendimi çok şanslı hissettiğim profillerden biri. Yolu, bahtı açık olsun.

Olmasa da engel tanımaz, o açar zaten : )

Sevgili Zuhal’i ne kadar uzun süredir tanıdığımı hatırlamıyorum. Sanki hep vardı gibi hissediyorum, çünkü gerçekten Zuhal her zaman, her koşulda daima yardıma koşan, iş bitirici, hızlı ve son derece becerikli bir profil, arkadaş, iş ortağı. Bugüne kadar hiç bir konuda, tek bir kez bile hayal kırıklığı yaşatmadı. Başarıları ve işine olan tutkusu ile hem benim hem de halen web master’lığını yaptığı Fütüristler Derneği’nin takdir ve saygısını kazandı. Kendisi kadınlar için, genç kızlarımız için tam bir rol modeldir. İyi ki onu tanıdım. İyi ki birlikte güzel işlere imza attık.

Ufuk Tarhan – Fütürist

Zuhal Bozdağ ile 2015 yılında tanıştık. Birlikte kadın girişimcilere destek verecek bir web sayfası üzerinde çalışmaya başladık. Sıcak ve samimi duruşu ile sanki iş ortağınız gibi yanımızda ve bizimle birlikte duygusu verdi. Interaktif bir sayfa olan www.girisimcilerplatformu.com kurgusunda birlikte çok emek verdik. Hiç sıkılmadı, sabırla dinledi, gerekirse yol gösterdi. Performansından o kadar memnun kaldık ki Danışmanlık şirketimiz Expertum.com.tr nin yapımınıda ellerine teslim ettik. Tarzında hiç bir değişiklik olmaksızın sabırla, yönlendirerek ve iş arkadaşlığının en güzel halini göstererek sayfamızı tamamladı.

Bu tarz projelerin ustası olmuş. Cesaretine, azmine hayranım.

Web sayfanızı yapmadan önce bir Zuhale danışın. Ezberleri bozun.

Emine Başdağ – İK Uzmanı

Zuhal olmadan ne yapıyordum ben? Sürekli birilerine mail atıp, yardım bekliyordum, bekliyordum, bekliyordum…Tanıdığım en üretken, en hızlı, en çalışkan kadınlardan biri. Bu dünyayı kadınlar kurtaracaksa işte Zuhal en başı çekenlerden. İki çocuğuyla, ev işleriyle birlikte yürüttüğü işinde, tek işi bu olan profesyonel hayattakilere taş çıkartır. Zuhal’den bir destek istediğinizde sizi asla bir daha aratmaz. Umduğunuzdan çok kısa sürede işiniz hallolduğu gibi, yeni bir düzenleme, yenileme, kolaylaştırıcı bir çözüm de yanında ikramı olur hep. Biz fiziksel mesafe olarak onunla çok uzak olsak da benim en yakınımdaki kişidir Zuhal. İnsanların hedeflerini gerçekleştirme, vizyona giden yolda örnek olma konusunda tam bir modeldir Zuhal. Ben Zuhalsiz bir gün düşünemiyorum kendi adıma.

Banu Özkan Tozluyurt – Eğitmen, Yazar

12 yıldır bisikletle dünyayı geziyorum. Gezdiğim gördüğüm yerleri ve anılarımı tecrübelerimi yıllardır internet sayfamdan seyahatimi takip edenlere anlattım. Blog sayfası ile başlayan maceram web sitemin bugün ki haline gelene kadar tam 7 defa değişti. Sitemde bir çok arkadaşımın emeği var. Zaman ilerledikçe siteyi daha bir profesyonelleştirmek ve her zaman ulaşabileceğim, nazımı çekecek (doğruya doğru web sayfamda bir şey istedim mi hemen olmalı) birine teslim etmenin daha doğru olacağına karar verdim. Zühal ile birlikte 2020 yılında siteyi en baştan yaptık. Olabildiğince sade ve her şeye ulaşılabilecek sorunsuz çok güzel bir tasarımla okuyucularımla buluşmama yardımcı oldu. Sitem artık ona emanet.

Gürkan Genç – Dünyayı Bisikletle Gezen, Demir Atlı Adam

Zuhal Hanım’ın çalışırken amatör ruhla gösterdiği profesyonellik, web tasarım hizmeti alan bir kişi olarak kendi adıma çok önemliydi. Sorunlara çözüm bulma hızı, anlatılanı kavrama kapasitesi ve sonucunda istenilen tasarımın ortaya çıkması beni fazlasıyla mutlu etti.

Fatih Portakal – Gazeteci Yazar

Zuhal’e bir proje teslim ettiğimde gözüm arkada kalmaz. Hem tasarım hem teknik altyapı açısından güven duyuyorum. Arada kilometrelerin olması önemli değil. O 24 saat sorumluluk taşıyan çok çalışkan ve nazik bir kadın, örnek alınacak bir girişimci.

Armağan Portakal – Çiftçi, Girişimci, Üretici

Sonunda beni yine bir kadın, Zuhal Bozdağ @dijizu anladı ve burası 4yapraklıyonca’nın evi diyerek yazılarımı, projelerimi paylaşabileceğim web sitemi çat diye yaptı. Bu hafta web sitemi açtı. Kimin böyle bir hayali varsa gani gani tavsiye ederim, irtibata geçiririm.

Yonca Tokbaş – Yazar, Koşar, Arı Sever

Planlı, taleplerin hepsini karşılamaya çalışan, olumlu ve disiplinli yaklaşımı ile güvenimi kazandı. Ardından da benim ve çevremdeki diğer arkadaşlarım için web bazlı tüm taleplerinde vazgeçilmez oldu. Web hizmetlerinde güvenilir ve sürdürülebilir bir hizmet alacak şirket bulmak gerçekten zor. Ben gönül rahatlığı ile Zuhal hanımı öneriyorum.

Aylin Satun Olsun – İK Uzmanı